м. Львів, вул. Княгині Ольги, 5в

Про компанію

Карпатбуд — досвід перевірений часом!

Дивитись проекти

Найкращі Будинки

Житлові будинки по вул. Генерала Чупринки, Перемиській, Свенціцького, Рудницького, Карпатській, Самійленка відзначені Дипломами І і ІІ ступенів Держбуду України за результатами всеукраїнських конкурсів на кращу споруду. Житловий будинок по вул. Повстанській є лауреатом Державної Премії. Всі будинки зведені якісно, в короткі терміни і стали окрасою міста.

У 2000 році корпорація Карпатбуд вписана до „Золотої книги ділової еліти України”

Наша місія:
Будувати доступне багатьом комфортне житло, беручи до уваги всі побажання замовників.

Президент компанії

Ю. М. Карвацький

У місті Львові будівельними підприємствами під його керівництвом побудовано і здано в експлуатацію 200 тисяч квадратних метрів житлової площі, 4 школи, 10 дитячих садків, 2 лікарні, готель “Супутник”, банк “Дністер”, реконструйовано львівський іподром, відновлені фасади Гранд-готелю обласного управління внутрішніх справ, обласного СБУ, споруджується регіональний онкологічний центр, споруджено друкарський комплекс газети “Експрес”, нові житлові будинки для мешканців міста.

В будівельних підприємствах м. Львова працює з 1968 року: спочатку – майстром, виконробом, старшим виконробом, заступником начальника управління механізації тресту “Львівжитлобуд”, з 1980 по 1995рр. – начальник будівельних управлінь №59 та №56 цього ж тресту, в 1995р. – генеральний директор ТзОВ БКТ “Карпатбуд”, з 1996р. – президент корпорації будівельних підприємств “Карпатбуд”.

Наші переваги

  • Оригінальне планування квартир

  • Просторі і світлі кухні

  • Сучасний рівень теплоізоляції і звукоізоляції

  • Наявність металодерев’яних дверей

  • Утримуємо і якісно обслуговуємо споруди

  • Ексклюзивний дизайн

Наші нагороди

Будівельна корпорація Карпатбуд